HALOWY PUCHAR STUBNA

Towarzyskie Zawody Konnew skokach przez przeszkody

Stadnina Koni Stubno

22 listopada 2015 roku

 

Konkurs nr 1 klasy LL (60 cm) – z trafieniem w normę czasu

M-ce KOŃ ZAWODNIK KLUB Pkt. Karne za zrzutki i wyłamania Czas Pkt za czas Razem
I Jarad Aleksandra Kamińska Stowarzyszenie Miłośników Koni „Arabian” 0 59,09 0 0
II Fernandel Marika Uchwat JKS „Pogórze” 0 57,90 0 0
III Bagira Teresa Idzik bpk 0 57,00 0 0
IV Capitta Dariusz Wajda UKJ „ Fort” Łuczyce 0 54,57 0 0
V Dewajtis W Natalia Walankiewicz UKJ „Stubno” 0 53,69 0 0
VI Jaskra Sylwia Gilowska JKS „Kresowiak” Kalników 0 53,19 0 0
VII Guzzi Bibiana Kędzior JKS „Pogórze” 0 52,22 0 0
VIII Fantastic Dream Oliwia Pawłucka UKJ „Stubno” 0 51,59 0 0
IX Birkut Dariusz Szlachta bpk 0 51,60 0 0
X Kaprys Justyna Pankiewicz UKJ „Stubno” 0 49,09 0 0
XI Piker Jakub Kopacz UKJ „Stubno” 0 46,41 0 0
XII Erato Beata Kot bpk 0 46,53 0 0
XIII Kora Dominika Blok UKJ „Stubno” 0 45,81 0 0
XIV Dewajtis- W Patrycja Tomaszewska UKJ „Stubno” 0 43,63 0 0
XV Dragan Aleksandra Kamińska Stowarzyszenie Miłośników Koni „Arabian” 1 61,16 0 1
XVI Dolar Małgorzata Wajda UKJ „ Fort” Łuczyce 1 57,09 0 1
XVII Joga Józef Pekaniec JKS „Kresowiak” Kalników 1 55,59 0 1
XVIII Wizjon Sławomir Baj bpk 1 52,38 0 1
XIX Dewajtis W Krzysztof Ściański UKJ „Stubno” 1 51,97 0 1
XX Fantastic Dream Oliwia Pawłucka UKJ „Stubno” 2 54,22 0 2
XXI Fernandel Marika Uchwat JKS „Pogórze” 2 68,75 0 2
XXII Piker Jakub Kopacz UKJ „Stubno” 2 45,06 0 2
XXIII Joga Józef Pekaniec JKS „Kresowiak” Kalników 7 59,19 0 7
XXIV Bawarka Grzegorz Juchniewicz JKS „Kresowiak” Kalników 7 69,88 0 7
  Idaho –W Wojciech Mizgała UKJ „Stubno”      
  Idaho – W Roksana Olesek UKJ „Stubno” Elim      
  Cowboy Emilia Turko UKJ „Stubno”      
  Cowboy Emilia Turko UKJ „Stubno” Elim      

Warunki konkursu:

Wysokość przeszkód

60 cm

Ilość przeszkód

8

Ilość skoków

8

Sędzia główny
Dystans:

325 m

Tempo m/min:

325

Norma czasu s:

60

 
W konkursie startowało koni:

15

Konkurs ukończyło koni:

13

Włodzimierz Uchwat

 

Gospodarz toru: Sławomir Uchwat

Komisja orzekająca: Włodzimierz Uchwat, Sławomir Uchwat, Jadwiga Uchwat, Alicja Podolak, Aleksandra Weresińska

 

HALOWY PUCHAR STUBNA

Towarzyskie Zawody Konne

w skokach przez przeszkody

Stadnina Koni Stubno

22 listopada 2015 roku

 

Konkurs nr 2 klasy LL (80 cm) – dwufazowy (art. 274.5.3)

        I faza II faza
M-ce KOŃ ZAWODNIK KLUB Pkt. Karne za zrzutki i wyłamania

i czas

Czas Pkt. Karne za zrzutki i wyłamania

i czas

Czas
I Nicea Sonia Olejarska bpk 0 42,96 0 34,94
II Boston Patrycja Tomaszewska UKJ „Stubno” 0 40,75 0 35,00
III Guzzi Bibiana Kędzior JKS „Pogórze” 0 45,82 0 35,88
IV Jaskra Sylwia Gilowska JKS „Kresowiak” Kalników 0 45,78 0 39,85
V Jarad Aleksandra Kamińska Stowarzyszenie Miłosników Koni „Arabian” 0 39,09 4 26,88
VI Wizjon Sławomir Baj bpk 0 39,47 4 29,37
VII Bagira Teresa Idzik bpk 0 45,38 4 33,25
VIII Dolar Małgorzata Wajda UKJ „ Fort” Łuczyce 0 42,15 5 38,12
IX Dragan Aleksandra Kamińska Stowarzyszenie Miłosników Koni „Arabian” 4 40,03    
X Erato Beata Kot bpk 4 41,87    
XI Capitta Dariusz Wajda UKJ „ Fort” Łuczyce 4 42,22    
XII Boston Oliwia Pawłucka UKJ „Stubno” 4 54,34    
XIII Idaho w Natalia Walankiewicz UKJ „Stubno” 4 60,59    
XIV Kaprys Justyna Pankiewicz UKJ „Stubno” 8 44,10    
XV Wizjon Sławomir Baj bpk 8 62,75    
XVI Kora Dominika Blok UKJ „Stubno” 8 64,31    
XVII Birkut Dariusz Szlachta bpk 12 47,07    
  Erato Beata Kot bpk 0 40,93 0 37,34
  Bagira Idzik Teresa bpk 8 41,54    
  Wizjon Sławomir Baj bpk 8 62,75    
  Dragan Aleksandra Kamińska Stowarzyszenie Miłosników Koni „Arabian” 12 62,35    
  Jaskra Sylwia Gilowska JKS „Kresowiak” Kalników      

Warunki konkursu:

Wysokość przeszkód

80 cm/ 80 cm

Ilość przeszkód

7/5

Ilość skoków

8/5

Sędzia główny
Dystans:

390 m/ 200 m

Tempo m/min:

325

Norma czasu s:

72/37

 
W konkursie startowało koni:

22

Konkurs ukończyło koni:

21

Włodzimierz Uchwat

 

Gospodarz toru: Sławomir Uchwat

Komisja orzekająca: Włodzimierz Uchwat, Sławomir Uchwat, Jadwiga Uchwat, Alicja Podolak, Aleksandra Weresińska

 

 

HALOWY PUCHAR STUBNA

Towarzyskie Zawody Konne

w skokach przez przeszkody

Stadnina Koni Stubno

22 listopada 2015 roku

 

Konkurs nr 3 klasy L (100 cm) – zwykły (art. 238.2.1)

M-ce KOŃ ZAWODNIK KLUB Pkt. Karne za zrzutki i wyłamania Czas Pkt za czas Razem
I Dumka Małgorzata Wajda UKJ”Fort” Łuczyce 0 56,03 0 0
II Tiptop Katarzyna Uchwat JKS „Pogórze” 0 60,22 0 0
  Capitta Dariusz wajda UKJ „Fort” Łuczyce      
  Nicea Sonia Olejarska bpk      

 

Warunki konkursu:+

Wysokość przeszkód

100 cm

Ilość przeszkód

9

Ilość skoków

10

Sędzia główny
Dystans:

400 m

Tempo m/min:

325

Norma czasu s:

74

 
W konkursie startowało koni:

4

Konkurs ukończyło koni:

2

Włodzimierz Uchwat

 

Gospodarz toru: Sławomir Uchwat

Komisja orzekająca: Włodzimierz Uchwat, Sławomir Uchwat, Jadwiga Uchwat, Alicja Podolak, Aleksandra Weresińska