Ośrodek jeździecki Stadnina Koni Stubno…

…położony jest w odległości ok. 20 km od Przemyśla. Usytuowany na równinie tuż przy granicy z Ukrainą. Od lat 50-tych na terenie tym prowadzona była Państwowa Stadnina Koni zajmująca się początkowo hodowlą koni półkrwi angielskiej, następnie od połowy lat 80-tych pełnej krwi angielskiej. Czasy świetności tego miejsca już dawno minęły, ale mamy nadzieję, że ponownie uda nam się przywrócić mu blask.

Do dyspozycji odwiedzających nas osób oddajemy stajnie na 16 koni wraz z przestronną siodlarnią, myjką wewnętrzną oraz szatnią. Jazdy odbywają się na otwartym placu lub krytej ujeżdżalni o wymiarach 23 × 65 m w zależności od warunków pogodowych. Dla komfortu naszych koni oferujemy kilka hektarów pastwisk.
W czasie trwania jazd, osoby towarzyszące skorzystać mogą z odnowionej sali kominkowej z widokiem na halę- ogrzać się i napić gorącej herbaty. Osobom chcącym spędzić u nas więcej czasu mamy do zaoferowania pobyt w pokojach agroturystyki. Nowo oddane pokoje z łazienkami z widokiem na pastwiska położone są bezpośrednio przy krytej ujeżdżalni.

_DSC5535           _DSC5572           _DSC5569

 
_DSC5479_DSC5517

_DSC5551

 

_DSC5541_DSC5547

_DSC5496