Halowe Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody

Już w ten weekend (5-6 marca) zapraszamy wszystkich wielbicieli jeździectwa do naszego ośrodka na Halowe Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody. Czeka na Was wiele emocji a konkursy sięgną 120 cm wysokości przeszkód.

Szczególnie zacięta walka czeka nas podczas rozgrywania II Kwalifikacji Halowego Pucharu Stubna w niedzielę około godziny 11:30. Przypominamy, że w dotychczasowych rozgrywkach prowadzi Sonia Olejarska, zaraz za nią plasuje się Patrycja Tomaszewska a na miejscu trzecim figuruje Bibiana Kędzior.  Zarówno w sobotę jak i niedzielę zmagania rozpoczniemy o godzinie 10.

Szczegółowy plan rozpoczęcia konkretnych konkursów pojawi się niebawem.

A teraz kilka komunikatów:

Wszystkich szefów ekip oraz zawodników  serdecznie zapraszamy na zebranie techniczne z małym poczęstunkiem w piątek (4.03) o godzinie 20:00 w barze „Weresiówka”.

W piątek hala czynna będzie do godziny 22:00.

Bar Weresiówka zaprasza na pyszne domowe jedzenie, ciepłe i zimne napoje J:

W piątek od 17:00- 22:00

W sobotę od 9:00- 18:00

W niedzielę od 9:00- 16:00

Po zakończeniu konkursów w sobotę 5 marca serdecznie zapraszamy uczestników zawodów na spotkanie integracyjne z poczęstunkiem.

Dla sprawniejszego przeprowadzenia konkursów, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne planowane jest rozprężenie na placu otwartym.

Mamy nadzieję, że nowe oświetlenie i nagłośnienie hali zapewni komfort startującym zawodnikom, natomiast dla komfortu naszych koni informujemy, że przed kolejną kwalifikacją i finałem Halowego Pucharu Stubna (19-20 marca) planowana jest wymiana podłoża.

 

Wszelkie informacje udzielane są pod nr. tel. 600-827-750 – Michał

Serdecznie zapraszamy :)