Na szczególnie ważne wydarzenia w Państwa życiu przygotowaliśmy ofertę przejazdów bryczkami. Dysponujemy powozami w kolorze białym oraz czarnym. Końmi zaprzęgniętymi w ozdobne szory są dwa urodziwe siwki o wyjątkowo spokojnym charakterze przyzwyczajone i opanowane w ruchu ulicznym. Obsługą rumaków oraz powożeniem zajmuje się doświadczony woźnica. Przejazd takim powozem na długo zastanie zapamiętany jako szczególne wydarzenie w państwa życiu. Na pewno idealnie wpasuje się w klimat pięknego ślubu oraz wesela jak z bajki. Bryczka zaprzęgnięta w dwa siwe konie będzie ciekawą odmianą od częstych przejazdów ozdobnymi samochodami.
Taki akcent może posłużyć także jako ciekawe zaakcentowanie innej zorganizowanej imprezy jak urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy wyjazd integracyjny.
W czasie zimowego szaleństwa alternatywą dla bryczki będzie przejażdżka saniami. Organizacja kuligu oraz odpoczynku przy ognisku to ciekawa forma spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu zarówno przez dorosłych jaki i dzieci.

Obraz 053