Aleksandra Weresińska

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Jazda Konna, sędzia w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczynała w Kielcach jeszcze jako Aleksandra Frankowska reprezentując Kielecki Klubu Jeździecki oraz Klub Jeździecki „Stangret”.
Sportowe doświadczenia postanowiła zakończyć aby podjąć trud nauki na Wydziale Medycyny Weterynawyjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Z utęsknieniem wyczekuje dnia zakończenia kształcenia i uzyskania tytułu lekarza weterynarii. Prywatnie żona Michała Weresińskiego.

Michał Weresiński

Instruktor Sportu Jeździeckiego, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Zootechnika ze specjalizacją Hodowla Koni i Jeździectwo. Od dziecka rozwijał w sobie pasję jeździecką początkowo na terenie Państwowego Stada Ogierów w Białce, następnie w Stadninie Koni Stubno jako reprezentant Klubu Jeździeckiego „Stubno”. W tym czasie osiągnął wiele sukcesów m.in.:

  • Mistrzostwo Polski Południowej Juniorów 1999r,
  • Wice-Mistrzostwo Polski LZS 2000r,
  • Wice-Mistrzostwo Polski Południowej Juniorów 2001r,
  • Trzykrotnie Uczestniczył w Mistrzostwach Polski Juniorów,
  • zwyciężył w wielu konkursach na zawodach ogólnopolskich oraz regionalnych.

Po rozwiązaniu Klubu Jeździeckiego „Stubno” rozpoczął starty jako reprezentat Jeździeckiego Klubu Sportowego „Pogórze”. Prywatnie mąż Aleksandry Weresińskiej (jego największy sukces 😉 ).

Ola i Michał to doświadczeni, profesjonalni i pełni humoru instruktorzy, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Szczególnie ważne jest dla nich to, żeby kursanci z każdą koleją jazdą czuli się coraz pewniej w siodle oraz byli zadowoleni z szybkich postępów!  Małgorzata Kusz